Виж само едно мнение
  #534  
Стар 3rd April 2007, 10:17
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от senorita
Здравейте пак, мисля че при мен няма да се размине корекцията, искам да попитам тези които са си правили на гърдите - на кратко - минаха 8 дни от операцията, не се харесвам, едната ми е нагоре, другата надолу, диагнозата е че единя имплант има да слиза, но аз като го напипвам виждам че има разлика 2 см, което за мен е доста, но въпросът ми е - възможно ли е да се корегира това преди минаването на 1 месец и на някои корегиралили са му разстоянието, защото аз изрично казах че искам малко разстояние, а то не е така, но отговора беше-такава ти е физиката, нещо което ме обърка допълнително, молбата ми е нека момичетата който са преживяли нещо подобно да изкажат мнение, Благодаря предварително.
Писах в другата тема за слизането на имплантите ти. При подмускулните често е така. Време си трябва - май до 6 месеца се наместват. По повод разстоянието - би могло да се коригира, но не прекалено, тъй като най-високата точка на импланта трябва да съвпадне със зърното, за да не изглеждат също криви. При надмускулното има по-големи възможности от приближаване на имплантите, отколкото при подмускулното.
Отговори с цитат