Виж само едно мнение
  #287  
Стар 11th June 2013, 15:57
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nenna Виж мнението
Здравейте,
аз съм вече 2 м и половина след 2-рата рино при Джамбазов. След първата нямах миризма в носа, но сегаааааа от няколко седмици се засилва все повече, а конци няма. От дясно имам топче - вероятно гнойно, а разстоянието м/у ноздрите е с диагонална форма. Не дишам напълно, но по-добре, отколкото след първата.
Притснихте ме с тези неща за миризмата, то и аз си мисля, че не е нормално. В събота ще ходя да видим какво ще ми кажата и ако може да се отстрани ще съветвам.
С риск да ме обвинят в тенденциозност, ще си изкажа мнението - втора неуспешна при Джамбазов, засилваща се миризма на 2ри месец, гнойно топче (не го подлагам на съмнение - и аз имах такова след Джамбазов, мога да ти пратя снимки като ми отвориха носа; и комуникирах с още едно момиче с гной след Джамбазов) ... мисля, че е време да отидеш при друг специалист.
Още повече като знам как никак не поема отговорност доцента за грешките си. Не от мен - аз не съм му виждала очите след риното ми. От други пострадали знам как ги мота.

Намери си друг специалист УНГ да види какво се случва в носа ти! Не е шега работа - на 2ри месец не трябва да има нищо подобно.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат