Виж само едно мнение
  #7  
Стар 10th September 2010, 19:53
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране Re: Важно! Не си махайте бенките при Д.Янков от Варна!

Цитирай:
Първоначално написано от mrazq_qnkov
Мили хора. Случи ми се нещо ужасно. Имах едни малко по-големи бенки,трябваше да се махнат. Въпросния г-н Даниел Янков (пластична хирургия "дивна") ме убеди ,че няма как да се махнат с лазер и трябва операция. Направи ми я. Сега на мястото на бенките има двойно по-големи и зачервени белези,а мина почти половин година. В същото време посетих д-р Пенев в болница "Св.Марина". Отидох едва преди седмица,махна ми ги с лазер за някакви секунди,вече има едни бели точици заради разликата в тена,но нищо повече. А сега не знам какво да правя с белезите,наистина са големи,има опастност да станат келоиди. Темата както е съвет към вас да не отивате при този касапин не-човек Янков,който си свърши работата просто така между другото неосъзнавайки ЧЕ ТОВА Е ПЛАСТИЧНА ХИРУРГИЯ и всичко трябва да се прави внимателно,така и е апел за помощ - как мога да намаля белезите си? А белезите,както знаете са...за цял живот. Ужасно.
В Австрия по същия начин ги махат ,както въпросния Янков..Не е точно операция -просто ти изрязват с един инструмент като лъжица мястот на което е бенката.Да,белези има и те не се скриват ,но по това не можеш да кажеш че доктора е касапин
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат