Виж само едно мнение
  #3354  
Стар 23rd September 2015, 23:11
KiaraTiara KiaraTiara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Ами.. той докторът каза, че си имам хубав бюст. Явно за това не спомена обиране. Аз 3 пъти попитах не може ли да се премахне тази висяща тъкан, един вид да се изпразнят гърдите, и да се запълни само със силикон, но уви, той каза, че няма нужда, и така щели да си станат хубави.

Сега, аз знам какво са хубави гърди, и че към момента нямам данни вече да имам хубави силиконови гърди, след тия близнаци, но все пак става въпрос да се пооправи положението.
Мъжът ми и той е против, на него си му харесвали, но разбира се, щом го искам, няма проблем, ще ме подкрепи.

Избрах доктор И. Стоянов, без много да се лутам. Попитах 2 познати при кой са ходили - и двете там, и аз се присъединих. Някак си искам да си го спестя това с опознаването на доктора чрез форумите. Веднъж го правих докато избирах специалист по инвитро и ми се иска да зачеркна ходенето от клиника в клиника и всичко отначало. Може и да греша, може и да съжалявам за в бъдеще, но в момента така ги чувствам нещата.

Нощеска докато спах сякаш се ориентирах към капковидните в крайна сметка и сега въпросът остава 375 или 425. На секс бомба не искам да приличам, но ме е страх да не се получи някакво провисване от малък обем на силикона... Ама сигурно звуча много глуповато..
Отговори с цитат