Виж само едно мнение
  #7  
Стар 11th February 2009, 19:55
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

Не знам защо се акцентира върху това че гаврещите са турци, а гроба може би християнски е на българин/ка.

Факт е че гробищните паркове са в окаяно състояние. Факт е че част от населението се държи не само към гробовете по този безмислен начин - изпочупени кошчета, пейки в градини - надраскани сгради и т.н. списъка е дълъг.

Омразата на базата етнос е нещо, което трябва да преодолеем, а как да стане това без да се говори за него?

Сещате ли се преди години как се гледаше на гейовете? Какво стана, появи се Азис, имаше сума ти риалити шоута и други ТВ програми в които участваха гейове. В днешно време смятам толерантноста към тях (хомосексуалистите) е доста по-голяма.

Същото е и сега с този материал. Имаме вандалско поведение от хора, да точно така първо са хора, а после турци. Ако същите момчета изпочупят прозорците на някоя джамия, пак ли бурно ще реагираме? А ако с този християнски гроб се гаврят българчета? Каква е разликата?

Въпроси, след въпроси... и да ти кажа, лошо впечатление ми направи с изкарването на точки от правилата на форума, защото единствената която иска да насее и ако използвам думите от правилата на форума, да подкладе расова дискриминация в случая си ти - с мненията си, които натикват темата точно в тази посока.

Не си доволна от коментарите под клипчето, аз не съм доволен от теб в случая!
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат