Виж само едно мнение
  #125  
Стар 10th May 2011, 19:08
Аватара на catwoman
catwoman catwoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Ха ))) Това, че са ми "казали" че са 500 много ме разсмя, искрено. Явно ще трябва да обясня доста по-подробно ))) Паспорти на имплантите имам естествено, както и факта, че док настояваше за 450 и непосредствено преди да вляза в операционната ми връчи двете кутии да избера последно )) Пояснявам- около операцията бях около 65 кг, с широк гръден кош съм, на който могат и 900 сс без проблем да се поставят. Допълнителен факт е, че са под мускула. А стартовото ми положение- просто няма да го коментирам. Gwendoline е виждала снимки преди оп........Другото е, че след като мускулите ми се поотпуснаха, определено обемът се увеличи, но снимки не съм пускала повече.Моите приятелки с по 360, 375 като застанат до мен, просто си личи голяма разлика. Големината на имплантите ми е видима повече на живо. И последно- много добре знам как изглеждат 360 сс и 500 сс, ако Gwendoline се включи (тъй като с нея сме с приблизителни мерки, а и тя е виждала доста повече мои снимки от тук публикуваните) ще разсея съмненията около "незнайно къде губещите" ми се кубици )))))))) Просто исках да се включа в темата, защото и аз не съм удовлетворена от размера, не че се съмнявам колко и къде са ми поставени
__________________
500 cc
Отговори с цитат