Виж само едно мнение
  #912  
Стар 12th April 2014, 17:37
gab55 gab55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 26
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от cvetka1 Виж мнението
Здравейте, момичета!
Моята операция също мина. Мисля , че със Set се засякохме дори Аз също нямах болка след операцията, но тези ужасни отоци много ме тормозят. Вече не съм синя, а ме оперираха на 10-ти , но съм ужаасно подута и не мога да дишам. Правя промивките със сребърна вода, но въпреки това носът ми е пълен с какво ли не и не знам дали това е нормално. При вас как беше? Иначе за носа си..не го видях, доки замина за Полша и не успях да се видя от операционната, но имам чувството, че връхчето ми не е това, което исках, защото исках мн заострено връхче. Вярно е , че съм отекла, но ...знам ли ... вече нямам търпение да се видя Препоръчвам доктора и екипа му с две ръце! Прекрасни същества, много ги заобичах и дори нослето ми да не се е получило както исках, няма да съжалявам!
И едно последно въпросче - колко време след операцията успяхте да дишате? И при вас ли нослето беше пълно с какво ли не(лимфа, секрети, корички), въпреки промивките?

Здравей Цвети!
Връхчето на нослето се възстановява много бавно...в рамките на една година! Аз навлизам във седми месец и все още ми е подуто връхчето !И при мен дишането беше трудно дори невъзможно първите 10 дена.Секретите са нормални да ги имаш, но и това ще мине продължавай с промивките, на мен ми действаше добре сребърната вода-успокояваше ме и малко по малко се отпушваше нослето
Отговори с цитат