Виж само едно мнение
  #17  
Стар 11th September 2010, 05:12
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Вие ме развеселихте.Аз какво да се оплача,ми те моите теглила са много,бе
Моя нищо незнае в къщи къде е ,ама буквално нищо,то нож,вилица,чиния ,хляб,дрехи..................да изброявам ли.И сина ми е същия и по цял ден чувам Майна,къде е еди кво си,Мамо,къде е едикво си.Аз имам един лаф:Да замина за Норвегия и да не чувам,майна,мамо, да си почина"
Незнае пералнята как се пуска,печката ,сушилнята,кафе машината,/добре,че може поне да отваря хладилника /,ама ако има вътре ядене,няма да погледне,чака ме да се събудя,абе все едно е на гости-така се държи,ама и аз си го хокам постоянно.Той ми вика мрънкалник.Иначе до като не стана на обед/12-13ч./той не пие кафе,чака ме ,не ебава сам да се овслужи,абе ,музикант.Саксофона ,слава богу ,не се надува в къщи,ха ха ха .
А като сме на работа много мразя да ми повтаря по2-3 пъти коя песен следва,аз пея в тоя момент,свиря,ама той ми повтаря,а аз го чувам веднага,ама той не мисли,че до като пея ,ми пречи и 100пъти казвам и няма ,всеки път повтаря.Алексата много се смее с нас.
В къщи спим в отделни стаи,той хърка и така поне си спя на спокойствие.И в Норвегия спим в отделни стаи-густо,но там не слугувам ,там съм на курорт
Абе,мъже,ама са си наши,пак си ги обичаме
Отговори с цитат