Виж само едно мнение
  #7  
Стар 28th February 2014, 23:16
shalala shalala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 5
По подразбиране

На него ежедневието му е много натоварено и като се прибере е изморен. Аз това напълно го разбирам и му влизам в положението и винаги се съобразявам с това. Но той ми казва,че дори да е изморен има желание и иска да прави секс..и така нещата се получават,а друг път не.. и това ме обърква.. и тук искам да споделя,че ние не живеем заедно, аз ходя при него всяка седмица седя по 4,5 дена после се прибирам в нас 2,3 дена и пак така ..Ако 4,5 пъти го правим без никакви проблеми, то на на 6 се започва с това.. така 2,3 опита и после нещата се оправят..

А това което Pufpaf казва, всеки път му казвам да се отпусне, да не мисли за това, да не се притеснява, казвам му, че сме заедно и заедно ще се справим.Искам да кажа също,че орална любов не ни липсва и на двамата , предлагал ми е да гледаме еротични филми не съм отказвала и така..

При нас има и едни малък проблем, който и двамата осъзнаваме и той е, че при нас нещата се получават малко като по график.. Прибира се от работа, минаваме през банята, хапнем или пък излезем някъде, погледаме телевизия и след това става време да лягаме и то се подразбира.. и двамата знаем,че нещата трябва се случват спонтанно и трябва да променим това..

Благодаря ви за съветите..

Последно редактирано от shalala : 1st March 2014 на 11:21
Отговори с цитат