Виж само едно мнение
  #12  
Стар 7th August 2009, 21:18
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

лазерните или не електроножове както казахте имат за цел да се реже без да кърви..иначе пак си се шие и си се реже и със скалпел където трябва и ако трябва...искам да кажа,че цялата процедура не се извършва само и единствено с въпросния електронож...но това са подробности от работата на хирурзите..колкото до това после какви ръбове има и какъв е естетичния резултат - не е въпрос до коментираната техника..по-скоро е въпрос на :
1. работа на хирурга ( виждала съм няколко различни метода на изрязването)
2. конци , с които се шие и как се шие
3. реакция на тъканите при зарастването
А ако става въпрос за чуствителността - да- всяко място, което е рязано и шито придобива друга чувствителност..но в случая това няма особено значение, тк ако процдурата е извършена по добър метод, площта,която накрая остава обшита е изключително малка наистина и като зарастне нито си личи, нито има разлика..да не говорим,че самите малки срамни устни в тази малка си част към края не участват по никакъв начин в сетивността по време на секс..
Друг е въпросът колко е смислена една такава процедура...и аз много преди години съм я мислила, докато не почнах всеки ден да гледам вулви...мога да ви кажа съвсем искренно,че сега тези, които бих казала,че реално имат нужда от такова нещо са съвсем единични случаи..всички други са си съвсем естесвено хубави...коя с по-малки, коя с малко по-големи лабии..и моята отдавна разбрах,че въпреки,че не изглежда като бебешките вулви от плейбой, си е съвсем нормална и хубава.. ( да не говорим,че и там има далче не толкова бебешки вулви, които за да ги показват, значи нито е нещо грозно, нито по-малко женствено )
междудругото, както при повечето неща, заради които си правим корекции, и в този случай жените си насаждат комплекси точно от жените по лъскавите списания...без да има за какво...едно от момичетата, на които сме правили тази операция беше на 20, с нормална вулва като за младо момиче, с нищо кой знае колко подаващо се отвън, но понеже работеше към плейбой ( не за снимки ) каза,че иска като" техните ***", и че нейната била грозна... ...умопомрачително....но факт...

надявам се интимният ми пост да не е втрещил някого, но няма как по-лежерно да изкажа мнението си по простата причина,че такава е и темата
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат