Виж само едно мнение
  #140  
Стар 4th May 2006, 22:32
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Цитирай:
Първоначално написано от Truth
Асет, аз никого не "петня", а споделям опит, както много други момичета тук вече споделиха своя. Тях никой не ги е контрирал, от което се вижда, че тук не влизат толкова много хирурзи, както ти казваш.
Truth,
не ми харесва как вадиш думите ми от контекст, това петниш ли или не някого беше зададено като въпрос. Същият беше зададен и към Хирург - дали не те бърка с друга. Нищо не констатирам, нямам нужната информация.
Нито казвам колко хирурзи влизат тук, нито имам подобни данни.
Радвам се, че всичко за теб е приключило добре, сигурна съм, че си минала през ада. Просто ми се иска да имам цялата информация, за да имам извод за себе си.
Хидрогелът се просмуква в тъканите, слепва се с тях и отделянето му е много трудно, режат се и здрави тъкани. Да не говорим как мигрира.
Та така, това от мен, ясно е че всеки си има своята истина.
Нека повече жени бъдат истински и пълноценни, здрави и щастливи жени!
Аз точно като въпрос го разбрах и затова ти отговорих.

За хидрогела зная много добре какво прави точно и какво не прави. Бъди сигурна, че тази тема, както и за имплантите, съм я проучила доста основно и то информацията ми е от сигурни места.

В Малинов казваха, че имат голям опит в отстраняването на хидрогела, та затова им се доверих...

За "моята истина" тук изобщо не става въпрос. Ако беше само моята истина, защо тогава другият хирург успя така лесно да ме оправи, а Ефремов - не, с три опита?? (2 опита+1 един с негово участие) Та нали точно на клиниката истината беше, че това просто не е възможно да стане.

Но и не е само това. Като цяло не мога да съм доволна от тази клиника, а зная и за други недоволни.

Това, че тук има техни представители не може да промени фактите.
Отговори с цитат