Виж само едно мнение
  #782  
Стар 28th December 2016, 00:29
blago91 blago91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 3
По подразбиране

Постнах го в ринопластиката,но ще го постна и тук понеже си е доста свързано с ушите Става въпрос за Джамбазов от Пловдив.

От много време се каня да напиша коментар за този "професор".
Ще се радвам,ако има хора, които са доволни от него, но моят опит е потресаващ.
Миналата есен на 2015 година ме приеха още същият ден в който се обадих,което беше уж голям късмет.Исках да оперирам носът си и едното си ухо понеже по рождение ми е различно от другото.След като изкоментирахме цената ми беше насрочена операция след 3 дни.В деня на операцията занесох снимки как си представям да изглежда носът ми и всичко уж беше чудесно,казаха ми,че може да бъде направен така и всичко ще е наред.Обсъдихме и варианта с ухото ми как трябва да се случат нещата.След като ме оперира се оказа,че ухото ми не е станало по начина който се очаква,но е "по-добре" от преди ,а носът ще си го видя .....
След като минаха няколко месеца бях изпаднал в страшна депресия,защото носът ми беше ужасен,а за ухото ми просто не искам да коментирам ..... не може да си представите колко беше грозно.Не исках да излизам от нас,чувствах се обезобразен.На никой не го пожелавам това усещане.Януари месец на 2016та започнах да търся други херурзи при които да си оперирам поне ухото,защото нямах повече пари,а парите които дадох ги бях събирал цяло лято в чужбина.След като дадох 100 лв за прегледи при други двама херурзи единия от които ми каза,че може би най-добрия вариант е да си разкъсам шевовете за да ми изглежда ухото поне както преди отидох в клиниката в Пловдив за да се разправям с професора и да си види творението.След като говорихме ми беше казано,че ще ми бъде насрочена нова операция,за пролетта ,но не може да ми каже точна дата ..... чаках 2 месеца и никой не ми се обади.След като звънях няколко пъти и ми казаха,че не могат да ми дадът информация накрая се оказа,че професора е много зает и може да ми даде час чак за края на септември,ако искам ..... интересно как преди това успя да ме оперира на третия ден след посещението,може би сега не беше заинтригуван,защото щеше да е само с направление ???
След като ме оперира октомври 2015та ,втората ми операция беше септември 2016та ... година ходих с обезобразено ухо,носът ми също няма нищо общо с желаното,но поне не е обезобразен.Не исках да излизам,не си правех снимки .... просто беше ужасно.Септември в деня на операцията говорехме,обясних му какво очаквам да стане,пак ми се потвърди,че нещата ще се получат ,не било сложно (тогава защо не го направи предния път ??? мисля,че защото бях последна операция изобщо не му се е занимавало,взел е парите,пък каквото такова) и ме оперираха.Два месеца по-късно мога да ви кажа,че ухото ми продължава да е много по-ужасно от преди 2 години,не знам какво ще правя,обмислям нови операции,но със сигурност не бих се върнал при този човек.Видях страшно обезобразени носове на хора оперирани от него през тази година ,когато споделях на различни хора за моя проблем постоянно се оказваше,че познават хора обезобразени от него.Всеки си има глава на раменете и си решава сам,но моя съвет е не ходете при него,а и като цяло при български пластични херурзи ..... шанса да останете обезобразени е голям,а от това връщане назад няма.
Отговори с цитат