Виж само едно мнение
  #26  
Стар 5th October 2009, 21:43
кремена кремена не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране

Мен ми го препоръча негова колежка тук от София специално за носа.Но аз лично до преди 10 дни бях на същото мнение че не трябва да се бърза със скалпел.След проблема с гърдите и консултацията с д-р Кръстинова започнах да си променям мнението.Лично аз си сложих будокс миналата седмица и не е очакваният резултат.Но освен премахване на гръдните протези и липофилинга което напрафих сега на 30 септември,Кръстинова ми предложи да направим нещо по въпроса с изморените клепачи и хлътналите очи.Тя ми обясни за метода по които тя работи,отваря скалпа през косата над челото и изпилва леко орбитата на окото над клепача след това изпъва лвко кожата и зашива.Това е метода които е измислила тя и засега дава наи-продължителен ефект както и видях и чух много добри отзиви,много се колебая защото по неино мнение ако го направя сега на 30-31 год. клепачите са ми добре и кожата е здрава и операцията ще е по-лека ефекта по-дълготраен,но ако това се направи след 10 год. ще трябва да пребавям и клепачите....незнам много съм объркана.Мисля да изчакам да се прибера в България да видя ефекта от липофилинга и тогава да му мисля Но като чета тия дни по форума момичетата как са осъкатявани от разни доктори...поне досега не съм чула нищо лошо за д-р Кръстинова ако има някои пострадал или недоволен моля,моля да ми пише преди да съм легнала пак под ножа
Отговори с цитат