Виж само едно мнение
  #198  
Стар 11th November 2009, 21:53
Аватара на kremamel
kremamel kremamel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от manito
Здравейте .Аз съм нова тук и от утре започвам диетата,надявам се да се подкрепяме и да си даваме съвети.В събота я започнах и за 3 дни бях свалила 2 килограма,но днес брат ми има рожден ден и реших да спра и от утре да започна от начало
хей здравей!За сега групата е малобройна. Дано това не е нещо, което ще те отчая. Но пък може да даваме пример на всички останали, че сме упорити!

Цитирай:
Първоначално написано от Вяра
Няма да се отказвам. Тази диета поне е с определен брой дни и това ми помага да я спазя. лошото е че през втория месец нямам нито един свален килограм, а вече минах средата (45 дни).
според мен не трябва да живееш с нагласата, че след 45 дни диетата приключва, защото с нетърпение ще чакаш моментът в който ще си позволяваш всичко и тогава нещата ще излезнат извън контрол. Опитай се да си създадеш навици да ядеш разнообразна храна. Мисля,че това е важното. И наистина пускай няколко дни менютата си за да обсъждаме какво става , какво не и кое точно пречи. Към увода на диетата пише, че ако искаш да сваляш повече килограми трябва да ядеш малки порции, а ако искаш да задържаш, просто да спазваш дните. Дано не съм обръкала нещо в обясненията, но такива спомени имам.
Отговори с цитат