Виж само едно мнение
  #56  
Стар 28th May 2012, 22:21
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Нелс, ти май не си виждала тежка птоза!

Ето коментар на пострадала пациентка на доцентката. Това се е случило преди 15 год., през това време със сигурност е задобряла значително, въпросът е дали е достатъчно добра в наистина "тежката" птоза?!


Цитирай:
1) патила 15 Януари, 2010 в 8:44 am
Правилото е- избягвайте всякакви козметични операции, освен ако не са мнооого наложителни ( огромен нос,вроден дефект, последствия от болести). И най-добрият специалист не е гаранция, че ще има добър резултат. Преди 15 год. ми се наложи да се оперирам при прочутата доц. тепавичарова, за която се чакаще с месеци да те приеме само, в клиниката, където е и доц.Евстатиев. Трябваще да ми намали едната гърда заради вродена несиметрия - е, така си "свърши" работата, че ми е запушила всякакви канали, тъканите се врастват където не трябва, правят кистози, няма да мога да кърмя и 15 год. по-късно се наложи да ме режат отново.Лекарката ми не можеше да повярва, че подобно "светило" в средите им така ме е претупала. Проблемът сега е,че в медиите постоянно се тиражират едни и същи клишета за красота и успех и колко е лесно да си уредиш живота-слагаш там един бюст или си опъваш лицето и си уау ! Напоследък ми се набива един пластичен хирург на билборд - нормален професионалист не прави така
А ето един български случай на тежка птоза и последствията от повдигането.
Attached Images
Тип файл: jpg plastic_surgery_gone_wrong_2.jpg (35,0 КБ, 80 views)

Последно редактирано от emiko : 28th May 2012 на 22:25
Отговори с цитат