Виж само едно мнение
  #1047  
Стар 2nd June 2009, 17:21
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Да споделя с Вас дали на някой му се е случвало да има такива подозрения.
В 7.30 отварям болницата ,приемат ме обличат ме и започвам да чакам.
След две тежки и продължителни операций преди моята , към 16 ч. ме вкарват в операционната ,там се мотаят лекари, сестри,санитари но моя доктор го няма.
Лягам анестезиолога ме подготва , сестрата ме връзва и чувам някакъв непознат лекар с маска да пита анестезиолога - " Имам ли време " - анестез.отговаря - "Сега я подготвям ,слагам и упойка"
Аз шаш, питам анестез. - "Ама, нали д-р ..... ще ме оперира" - " Да , д-р ..... ще Ви оперира." Заспивам.....вече ме е отпуснала упойката и усещам къде ме работят, но не си спомнам да ме е боляло и чувам, явно анестез. казва " Хайде свършвай". След няколко часов престой си тръгвам към 19.30 -20 ч. без да видя моя лекар.
Сега там където усетих ,че ме работиха, поради моето предварително събуждане хирурга ми е пришил - придърпал конеца и ми се получава една бръчка, която води до още две новообразувани бр. Анестез. си е изчислил точно упойката за времето което е нужно , но ако хирурга не е пластик , а е друг вид хирург, поради неопитност явно не му е стигнало времето на упойката за да довърши нормален шев.
Мисля си, кой ли коремен хирург ме е правил , защото съм убедена ,че този който пита дали има време , той ме е оперирал , а в тази б-ца няма друг пл.хирург освен моя.
Когато б-ците бяха държавни, това бе честа практика, уговаряш се със светилото , а те оперира асистента му.
Като ходиш на контролен преглед , попитай твоя доктор дали е така , и може би по реакцията му ще прецениш дали лъже .
Отговори с цитат