Виж само едно мнение
  #58  
Стар 18th September 2013, 12:31
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Зависи от поддръжката, генетиката и начина на живот. Всеки си преценява за себе си. Ако има нужда от драстични мерки /скалпел/ ОК, но и там нещата не са само на операция. Винаги, ама винаги има след дадена интервенция поддръжка която да продължи ефекта и да забави последващата процедура. И винаги всичко е до горните описани фактори. Тоест Всеки човек е различен и идентичен и има уникално собствено ниво на дегенерация на клетките и специфични черти на остаряване. Така че това е наистина абсолютно индивидуално за всеки. Аз напр. съм на....хе хе 40 години но ми дават 26-до 30 макс-/в зависимост от излъчването и стреса за дадения момент/, но първо при мен огромната роля играе генетиката, второ поддръжката и наистина начина на живот. В родата ми от към майка ми всички са са младолики на доста години. /говорим за 60 нагоре - на които обаче въпреки трудния начин на живот и огромен стрес винаги им свалят с поне 6-7 години/ Тоест на първо четене си е ГЕНЕТИКАТА.
Да подчертая че започнах интервенциите с ХК, ботокс и в последствие Радиес/като последна интервенция/ На 36 години.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 18th September 2013 на 12:37
Отговори с цитат