Виж само едно мнение
  #13  
Стар 2nd January 2018, 18:38
sunflower21 sunflower21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MilenaIvanova Виж мнението
Здравейте, преди малко повече от 40 дни ми беше септо-риното при Йирданов.Засега дишам много по-добре от преди.Трябваше да се изпили костта на гърба и да се махне гърбицата, която изпъкваше много в полупрофил.Сега след 40 дни костта от едната страна си е пак там, гърбицата отново започна да си изпъква и адски ме дразни.Само в профил си личи, че нещо е пипано по наса.Днес му пратих снимки и ми е интересно какво ще каже.Като цяло все едно не съм с опериран нос
Здравейте,
Вие не прочетохте ли другата тема с многото мнения за този псевдо ринопластик, че отидохте и се оперирахте при него?

Явно още има опитни зайчета, на които да се учи и експериментира. Най-голямата ми грешка беше, че си направих първата операция при него преди 7 години и че изобщо се подложих на ринопластика.

По-големият процент е на несполучливи първични операции, за да може после да се тръгне по пътя с ревизиите, където пак не се върши добра работа дори от разни много рекламирани турски хирурзи, за да може още и още парички да се дават на тези доктори бизнесмени от такива като нас.
Отговори с цитат