Тема: До Тialoto.bg
Виж само едно мнение
  #85  
Стар 12th November 2018, 16:58
rashrebel rashrebel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Най отдолу на сайта има две опции за изпращане на съобщения през - "Контакти" и "пишете ни" и на двете ми излиза текст, че съобщението е изпратено, после писах на info@tialoto.bg и със сигурност и този имейл е получен, но това, че някой не го еня за форума е друг проблем. Само ще ви кажа, че ако този форум умре, а тва е почти сигурно и той в момента си е полумъртва, тогава и сайта ще започне да замира бавно и славно. То ако всичко беше само във статиите, но не е и веднага ви давам директен пример.

Ако не бях писал в търсачката за ринопластика при което, точно този форум ми излезе на първо място, което е разбираемо, защото тук най много се пише в темите за ринопластика и естествено google това го оценява и това, което исках да кажа е, че благодарение на форум аз открих и влизам във вашият сайт.

Аз съм бил свидетел, как се заражда форумно общество, виждал съм целият процес и важността на това по отношение на сайта, виждал съм как от 5 човека при което в началото даже се даваха пари на тези, които пишат във форума, за да има активност и да увлече и други хора, самият сайт се издържа от афилиейт бизнес и също се публикуват и новини от сферата към която е ориентиран. Сега този сайт е лидер по посещаемост в тази категория сайтове. Просто искам да ви кажа, че не съм толкова прост и не говоря празни приказки.

Когато ви писах на имейла за проблема с аватарите, аз ви споменах, че ако във даден форум няма тема за мнение, препоръки и съобщения за бъгове, този форум не може да се развива по никакъв начин и явно или собствениците нямат интерес да го развива или просто не разбират от този бизнес !

Сега вече, като имате информация опитайте да решите проблема с аватарите и тъй като никъде не прочетох, че не сте получили съобщенията ми, което значи, че явно са получени, но хората, които ги четата им е през .... или по малко вероятното е да не ви работи и тези опции на сайта за връзка, но това не е така явно, все пак съм пробвал по 3 различни начина.

Хайде сега да видим щом не е изоставен форума, колко бързо ще оправите проблема с аватарите !

Nice,thank you.
Отговори с цитат