Виж само едно мнение
  #1911  
Стар 29th August 2016, 14:16
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Моргана Виж мнението
Това звучи направо абсурдно. Отрязана лигавица е лош късмет и лекарят, който е направил тази глупост няма вина???
Не знам колко от тези, които пишат, че са се оперирали при Асенов и толкова самоотвержено го защитават в действителност са ходили при него, но аз лично документи не съм подписвала и другото което е, преди операцията го питах многократно за рисковете, при което той ми обясняваше да не се притеснявам, защото ще се получи перфектно изваян нос.
За възпаленията и срастванията които получих след операцията при него дори няма да пиша, защото там положението е трагично. Никой не е застрахован от грешки, но когато имаш претенции да си толкова добър специалист в областта си, а се получават сериозни усложнения след работата ти е показателно....
Между другото само да вметна, че е леко жалко една потребителка с 1000 профила да представя крадени снимки за свои и да пише едни и същи неща под различно име.
Моргана абсолютно същата трагична история като моя,също съм със сратсвания на меки тъкани,също нищо не съм подписвала нищо.То нищо чудно въпросната потребителка с 1000 профила да се окаже и самия Асенов
Отговори с цитат