Виж само едно мнение
  #1912  
Стар 29th August 2016, 14:17
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Моргана Виж мнението
Ти преди колко време се оперира при Асенов? Само преди месец си написала следното в темата за турските хирурзи ...


Стар 23rd July 2016, 04:53

stefi93 stefi93 не е на линия
Новобранец

Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 6
По подразбиране
Гледах страниците и на Дилбер и на Илхан и наистина и двамата са много добри. Правят съвършени носове. Като прекарам час - два в гледане на тяхната работа и после се върна на снимки от работата на Джамбазов, Енчев и други направо оставам потресена и клатя глава в неодобрение... Ако трябва да съм честна аз малко повече клоня към Илхан, по - евтино е, качеството е високо.

Може ли някой да ми каже, в случай, че вече имам парите, как започва всичко, т.е. към кой да се обърна да си запазя час, какви са стъпките, горе - долу след колко време ще има час за преглед и операция за мен и т.н.
Също... много искам да знам след като при Илхан операцията е 7500 лв г/у колко пари ще са ми нужни за тези две седмици, около 10 хиляди лева общо стигат ли, при положение че ще търся възможно най - евтиното, не търся лукс, а просто някъде да прекарам времето?

Някак ми е гузно да похарча толкова пари за себе си, все си мисля колко подаръци мога да направя на близките си и дори да ги заведа на Малдивите... Не знам дали ще се реша, защото майка ми много настоятелно ми намила, че е против тези операции, очевидно ако се реша няма да има подкрепа от никой, ВИЕ ИМАХТЕ ЛИ ПОДКРЕПА или тръгнахте така, сами, без някой да одобрява това ваше решение? Аз имам много силна връзка с близките си и затова мнението им е важно за мен.

Благодаря предварително на хората, които ще отделят минутка да ми отговорят.

И малко off topic, може би - когато бях тийнейджърка обичах да си слагам очна линия. Майка ми винаги казваше "слагай само спирала, тази линия те прави с много строго изражение и нещо не ми харесваш така". Сега си изясних кое е правило изражението ми остро, но дори и тя не го е осъзнавала - острия ми нос с гърбица. Един по - малък и не гърбав нос съвсем омекотява чертите на лицето.

Аз много плача когато си представя, че мога да имам красив нос. Понякога сънувам, че съм минала операция и като се събудя плача.
http://www.tialoto.bg/forum/showpost...postcount=2639


Мисля, че е време да се намеси модератор и да сложи край на този цирк.
Отговори с цитат