Виж само едно мнение
  #1915  
Стар 29th August 2016, 14:31
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoube Виж мнението
Когато искам да чета новини влизам в dnesbg, когато искам да разгледам спортни новини влизам в golbg когато искам да се посмея влизам в tqlotobg да чета мненията под Асенов. Нещо от рода на:
,,Доволна съм от него. Направо направи чудеса с мен,, Да не е правил и нещо друго с теб освен операция, че нещо много емоционално си реагирала. Знаеш ли трябва да си била отвратена от себеси преди. Чувал съм даже ,,Дължа живота си на него,, или ,,Той ме накара да се чувствам човек,, По-специалното тук е че подобни мнения могат да се видят само в неговия форум. А Моргана не се учудвай на подобни изцепки, виждал съм дори по-абсурдни, обикновено минават няколко дни докато ,,потребителя,, си редактира мненията. Само погледни-на близо 20 мнения половината са редактирани вече. Често пъти логиката в отделните разговори се губи заради това, но е в негов (Асенов) стил, понеже хората претърпели неуспешни операции трябва да бъдат нарочени за притенциозни, дори луди и незнаещи какво искат или просто нещасници на които се е случило. Хора само едно нещо ще ви кажа, форума бъка от коментатори с 3-4 мнения които изникват веднага след някое негативно мнение, за да се нахвърлят като бесни орки срещу някой пострадал. Не знам как се събират тия хора веднага след като някой се оплаче, в размките на час-два, при положение на това колко заспал е тоя форум в неговата тема.
За това предлагам да оставим Асенчо да си пиши хвалби сам на себе си тук,не си струва по=вече да отделяме времето и внимание на този неадекватен некадърен месар
Отговори с цитат