Виж само едно мнение
  #1916  
Стар 19th October 2016, 11:27
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Здравейте :P Доста помия гледам, че се е изляла върху доктор Асенов. Аз лично се оперирах при него преди 2 години. Имах огромна гърбичка, беше ми чупен на два пъти носа я в бой, я в спорт. Та... оправи го, де...Харесвам си носа в момента. Единственото нещо, което стана обаче е, че постоянно ми се запушва носа, дето се вика 24/7 все запушен стои... пак мога да дишам през него, ама трудно. Не мога да го издухам, капките не помагат... по-точно помагат до няква степен, ама до някаква. Като легна пък става почти не възможно да дишам през него. Секрети се образуват ала-бала. Преди година ходих при него и той ми каза, че при мен имало "феномен", че лявата ноздра, външната част се прибирала с няколко милиметра повече отколкото трябва и затова се получава запушения ефект... след което с ръка направо нещо там край носа и показа, как трябва да е реално. И сега следващия четвъртък ще има операция с поставянето на някакви импланти - нова тенденция при ринопластиката, за да може този запушен ефект да се премахне... честно казано малко се притеснявам, след всичко, което прочетох, а и не знам като цяло какво да очаквам отново, щото баси... то цял живот не мога да дишам през този нос... иначе преградата е изправена, каналите са отпушени... ще видим. Направо копнея за момента, в който ще мога така да дишам през носа, че чак да ме боли от чистия въздух!
Отговори с цитат