Виж само едно мнение
  #1917  
Стар 19th October 2016, 13:53
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 100008141550529 Виж мнението
Здравейте :P Доста помия гледам, че се е изляла върху доктор Асенов. Аз лично се оперирах при него преди 2 години. Имах огромна гърбичка, беше ми чупен на два пъти носа я в бой, я в спорт. Та... оправи го, де...Харесвам си носа в момента. Единственото нещо, което стана обаче е, че постоянно ми се запушва носа, дето се вика 24/7 все запушен стои... пак мога да дишам през него, ама трудно. Не мога да го издухам, капките не помагат... по-точно помагат до няква степен, ама до някаква. Като легна пък става почти не възможно да дишам през него. Секрети се образуват ала-бала. Преди година ходих при него и той ми каза, че при мен имало "феномен", че лявата ноздра, външната част се прибирала с няколко милиметра повече отколкото трябва и затова се получава запушения ефект... след което с ръка направо нещо там край носа и показа, как трябва да е реално. И сега следващия четвъртък ще има операция с поставянето на някакви импланти - нова тенденция при ринопластиката, за да може този запушен ефект да се премахне... честно казано малко се притеснявам, след всичко, което прочетох, а и не знам като цяло какво да очаквам отново, щото баси... то цял живот не мога да дишам през този нос... иначе преградата е изправена, каналите са отпушени... ще видим. Направо копнея за момента, в който ще мога така да дишам през носа, че чак да ме боли от чистия въздух!
То при Асенов десетки хора все с някакъв уж "ФЕНОМЕН" след операции при него,доста "смела" постъпка пак да легнеш под ножа при него,след като един път стана "феномен", аз честно казано на твое място бих се притеснявала много,а по точно не бих стъпила втория път при него ,но решението си е твое.....
Аз вече 10 месеца след него ходя по мъки ,без никакво обоняние,с около 40% дишане,такава касапница ми е направил в носа,че лекари при които съм ходила изпадат в ужас като ме прегледат..и още няколко месеца трябва да изчакам да се определи кога ще може да ме оперират повторно,и възстановяване на 100 % няма да имам след касапница на Асенов.
Пожелавам ти късмет и чудо да си ОК след операция при Асенчо......
Ще ме извиниш за нахалство да ти дам един съвет-да не избързваш и да се прегледаш и се консултираш с още няколко доктора преди да лягаш при Асенов,
доста добри отзиви има за професор Румен Бенчев Хил Клиник и доктор Иван Йорданов Софиямед.При Бенчев бях лично,доволна съм от доктора
Отговори с цитат