Виж само едно мнение
  #15  
Стар 28th February 2011, 11:52
kemo069 kemo069 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте.Значи проблема ми е с корема.Преди да почна да работя бях много добре нито корем нито пък мазнини -80кг и висок 1.80м.
Но това че почнах да работя в магазин и нямах никакво движение почнах да качвам и станах 95кг.
След това реших да започна да тренирам във фитнес зала, става вече 2 години тренирам и що годе вече съм постигнал някакъв резултат.Дразни ма единствено корема не се изчиства, посъветвал съм са с хора които са занимават от доста време с фитнес и повечето ми викат да пазя някаква диета.
Проблема е там че нямам възможност за специални храни.Повечето ям вкъщи това което готви маика ми.Както са вика боб,леща, мусака и т.н. и нямам възможност просто да давам много пари за храна.
Ям сутрин вкъщи преди да трагна на работа на обед в един стол дето готвят пак много вкусно и вечер преди и след тренировка по малко.
Сига съм са хванал вече много сериозно и до лятото както са вика искам да стана здрав манекен.
По точно да изчистя корема напълно.Тренирам 3-4 дена седмично и си правя основните упражнения-гърди,гръб,рамо,ръце и коремни преси.
Сига ако можете да ма посъветвате примерно за някакви други упражнения без специални храни и диети.Или пък примерно за някакви добавки въобще ако има,защото съм много зле с тях не съм проявявал интерес и не съм консумирал.Но ако трябва вече ще го направя стига да има резултат.
Отговори с цитат