Виж само едно мнение
  #50  
Стар 23rd January 2010, 06:27
Inona Inona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oda123
Здравейте, първо се извинявам, че събудих темата от миналия месец. На 16 години съм и размерът на пениса ми в ерекция е 10 см на дължина (на ширина не съм го мерил още, но си изглежда доста тънък). Изчетох доста материал относно уголмяването на пениса, но съм доста раздвоен. Едни казват, че от хапчетата и уредите за уголемяване няма смисъл, други че са им помогнали и са безкрайно щастливи. В крайна сметка - има ли начин за уголемяване на пениса или не? И ако да как? Че то ми писна да го чакам да расте на 16 години съм и както знаете нормално всеки иска да направи първия си полов акт кой има възможност, кой не. Лошото е, че съм от тези дето имат възможност, а единственото дето ме спира е гореспоменатият проблем. Моля ви за сериозни мнения
Консултирай се с ендокринолог! Ако още не си спрял да растеш е възможно драматично подобрение с хормон на растежа + тестостерон. Ако е възможно в твоя случай и реагираш на тестостерона, подобрението е драматично - освен исканото от тебе, разширяват се раменете, тазът остава тесен, увеличава се значително мускулната и костна маса, гласът пада, изобщо, могат да те превърнат в специмен на мъжествеността.
Отговори с цитат