Виж само едно мнение
  #34  
Стар 14th June 2010, 07:39
Dr_Peev Dr_Peev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Д-р И. Пеев съм и специализирам в клиниката на Доц. Кадурина към ВМА, за която толкова много се пише напоследък. Искам да кажа, че там работят едни от най-добрите специалисти в своята област и се радвам, че мога да се ползвам с привилегията, да попивам от техните знания и опит. При времето, в което съм бил тук аз лично не съм видял пациент, който да си е тръгнал от клиниката неудовлетворен или без отговор на върпоса, за който е дошъл, макар и не винаги е да е толкова позитивен, защото е добре да знаете, че напоседък много се преекспонира с информацията за дейността на клиниката и човек остава с впечатление, че тук основно се извършват естетични процедури, което не е вярно! Относно приемането на стандартите и каузата аз съм тръврдо- ЗА. Не може да има хора, които да учат най-малко 10 години, за да се запознаят подробно с анатомията, физиологията и патологията на човешкия организъм, с цел да избягват и разпознават усложненията при извършване на процедури и такива, които изкарват 2-3 седмични курсове, за да извършват същата дейност. Мили хора, помислете какво рискувате!
Отговори с цитат