Виж само едно мнение
  #1005  
Стар 3rd November 2010, 03:58
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Цитирай:
Първоначално написано от not_sweety
Цитирай:
Първоначално написано от _Poli_
Защо ми се паднаха такива скучни хора в групата по немски На всичкото отгоре има няколко човека, които са учили немски няколко години - а останалите го учим от 1 месец - не е честно така... Мъчно ми е за хората от предната ми група - те бяха много по-готини
Защото... си отишла там, да учиш немски. И трябва да ти е гадно. (Това е следствие- от Закона за Всеобщата гадост)
А за другото... и аз съм така. В групата по френски. Повечето са го изучавали. Има и от Френската гимназия. Но това, може само да ни амбицира, нали?
'Баси. Колко години отне, за да ме научат да казвам "р". А сега се уча- да казвам френско "р".

А, да. За капак, в групата дойде и Мая.(но това е една друга история)

Ух френски и италиански... това са езици които изобщо не бих се хванала да уча. Просто... мразя как звучат. За да уча един език, трябва да ми харесва звученето. Обожавам немския как звучи, затова преди време се хванах да го уча.
Трябваше да избирам- между английски, немски и френски. Първите два съм ги учил. Но от френския... нямах никаква представа.
И не разбирам... защо трябва да се пише- с толкова букви, при условие, че половината не се произнасят въобще. В пълно противоречие- с буква... съответстваща на четири звука. Френският, определено, е труден език.
Харесва ми как звучи испанския.
И, като говорим за учене... Ти, не трябваше ли да се подготвяш за изпит? И марш- при учебниците.
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат