Виж само едно мнение
  #5  
Стар 9th October 2011, 00:31
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

много спорен въпрос......въпреки това имам определено мнение....все пак операцията е с цел естетика....не мисля,че бих била доволна от резултат при мен с кръгли импланти....и това е достатъчно като отговор....има си тип гърди, при които кръглите си стоят просто добре,а на всичкото отгоре точно при тях обикновенно анатомичните биха стояли по-зле....ако нямаш налични тъкани в естесвен размер Ц , то кръглите импланти не са твоите. освен ако не си висока, с широк гръден кош, и се поставят кръгли импланти среден профил с достатъчна кубатура, които като резултат не можеш да различиш от анатомични...за ротацията съм писала преди 2-3 месеца.....и бих посъветвала тези, които са твърдо убедени,че няма да има се случи, да си плюят в пазвата( щото това обикновенно се случва след първата година ).....да, лъки ! аз съм със същите импланти като твоите- ниски, т.е по-широки, отколкото високи, имам изключително стегнати тъкани, което по принцип е почти гаранция, че няма да има ротация( тя обикновенно е рискова при меки и хлабави тъкани), и въпреки това на едната гърда гадината от време на време си намира място и се завърта...поддава външния долен ъгъл, който не е покрит с мускул и тъканите на ложето са по-рехави, няма го пристягането на мускула и отдолу..обикновенно се случва като спя по корем и в съня си силно явно се притиска импланта в определена посока..след ден два си идва на мястото по същия начи, лягам нарочно без сутиен и спя по корем......засега не виждам нищо страшно във въпросната ротация.....въпреки това смятам, че ако ротацията е по-трайно явление при някого, т.е имплантът не може да се обърне сам( в което се съмнявам), то поправката на джоба ще е лека и ще се изразява в стесняване в определена област....мислех да мина покрай заякова тая година като ходихме на море да я питам точно по този повод, но не остана време....но ти ако ходиш на консултация можеш да попиташ и вместо мен ..та аз лично не бих се отказала от анатомичните импланти...въпреки този малък неприятен момент.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат