Виж само едно мнение
  #8  
Стар 16th April 2007, 11:20
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Ох ,как ме е яд.Писах,писах накрая ми се рестартира компютъра
Обаче ,какво да правя Uspeh ,обещах ти да не пиша безкрайно много постове -ще творя наново.
Та има една лаборатория Анаста,която се занимава с диагностирането на стафилококи и нищо друго -тя се намира до БАН .
Изледването става чрез взимане на венозна кръв и струва 8 лв.
След като излязат резултатите (на следващия ден )лекарката д-р Петрова ти разяснява възможностите ,антибиотик(отива се при друг лекар да предпише подходящ),хомеопатия (пак се отива при съответен специалист) или последния вариант ваксина Анаста .
Първите дози на ваксината се бият два пъти в седмицата по схема,подмускулно ,постепенно по-нарядко ,докато се стигне до реимунизация с по една на месец.
Ако имаш проблеми с носа(като чести настинки ,синузит ,предписват и капки за нос.Действието на ваксината започва веднага след първата-наболяват те местата ,които са заразени (примерно при мен яйчниците),при моята позната бъбреците и гърлото.
Лечението не е скъпо на мен ми излезе към 50-60 лв ,като се има предвид ,че антибиотика ,който пих (забравих как се казваше)ми струваше 40 лв ,а не помогна .
Отговори с цитат