Виж само едно мнение
  #25  
Стар 10th March 2014, 14:34
vencislavova vencislavova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте.
Дано успея да помогна с този пост на някой от вас. Преди близо 2 - 3 години, след дълги години болки и дискомфорт, реших да потърся решение от специалист проктолог в София. Освен, че се бях сдобила с няколко анални кожни израстъка (не си спомням как беше точното медицинско наименование) имах и не малка анална фисура. Нямах много информация за добър лекар, но вече ми беше дошло до гуша от тези проблеми. За мое щастие попаднах на добър и мил специалист Д-р Милка Пенева, тя има частен кабинет в "Юнион Клиник",където първо се срещнах с нея за първия си преглед, но също така тя работи и в първа градска болница ( до френската гимназия), където пък се оперирах. Общо взето не ми даде надежда за неоперативно лечение и дори малко скептично, но твърдо решена да се отърва приех да се оперирам. И не съжалявам! Всичко мина сравнително бързо и до колкото може да се каже и безболезнено. Освен, че срещнах предразполагащото отношение на Д-р Пенева, за радост и сестрите бяха доста мили и деликатни. Имах няколко шефа, нямаше как, но минаха сравнително бързо.
Както казах по-рано не съжалявам, че се реших , даже трябваше да го направя и по-рано!
Отговори с цитат