Виж само едно мнение
  #16  
Стар 31st October 2015, 21:30
vvs vvs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 9
По подразбиране Лечение на пролап на митрална клапа

Здравейте , включвам се за да ви информирам , че пролапсите , сърдечната недостатъчност, ритъмните нарушения и стенокардиите са лечими.
Това , което ми направи впечатление е , че във всички постове се описва състоянието при пролапс , а нито един лекар не си е направил труда да ви каже , че при вадене на зъби , трябва да се пие антибиотик , но явно това в България е нормално , защото и аз бях с пролапс ,и на мен никой не ми каза за антибиотика , заразиха ме с инфекция , която ми повали клапите . Не го пожелавам това което преживях на никой!
След инфекцията , бях със сърдечна недостатъчност 3 степен, митралната ми клапа беше много зле. Отказах операция и започнах лечение при наш български професор , няма да му пиша името и метода на лечение , за да не правя реклама и този наш професор не само ми спаси живота, но и възстанови митралната ми клапа.
Вече нямам сърдечна недостатъчност, тахикардий, аритмии, тежест в гърдите и силна умора.
Станах предишния човек. С този мейл искам да ви вдъхна смелост и кураж и да знаете , че лечение има.
Ако някой реши да ми пише оставям мейла си .
Бъдете здрави! vsv2303@abv.bg
Отговори с цитат