Виж само едно мнение
  #511  
Стар 10th February 2007, 11:07
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Имам малък проблем , в сряда 07.02 ми оперираха ушите и уж всичко си беше наред, прибрах си се в нас всичко си вървеше по план но вчера (петък) стана нещо изненадващо цял ден ми беше много зле и ми се гадеше, следобед започнах да чувствам огромно напрежение в ушите и започна да ме боли много силно (а уж деня започна с лека болка както трябваше да си е), вечерта преди да си легна ушите ми се подуха невероятно много, но не обърнах внимание защото реших че е нормално, само дето след като си легнах започнах да усещам и в последствие видях как цялата ми глава се поду, едвам си отварях очите, превръзката ме стягаше ужасно и сега не знам какво да правя . Днес ми е малко по-добре но ушите са ми още подути, смятам да се разходя до кабинета на Евстатиев но е събота и не знам дали ще има някой там и дали този някой ще е компетентен . Не знам дали точно тук е мястото на въпроса ми и го пуснах в още една теме, не се сърдете просто съм доста притеснена. Кажете някой имал ли е подобни проблеми в каквато и да е операция?
Отговори с цитат