Виж само едно мнение
  #8  
Стар 20th April 2014, 23:43
Аватара на Jessy
Jessy Jessy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 14
По подразбиране

За 2-3 месеца може да стане,ако започнеш да се храниш с така наречените "скъпи храни",но какво е това 1 час на ден както тук в залата хора искат да отслабнат,а пък идват до фитнеса с коли...не е сериозно за мен това тренира 1 час и казва браво,аз ходя на фитнес,а после казва ами няма ефект,еми няма как да има,ако искаш да сваляш само кардиото ти трябва да е 1 час на ден даже час на велгометър при наличност или час навън карайки колело,и 30-50 минути на пътека било то вървене с бягане по 3-5 минути с почивки пак около 5-6 минути,комбинирано с тренировки за всеки мускул,има голяма възможност да избегнеш така наречените "виснали кожи",защото докато тренираш,сваляш и стягаш.Ако живееш в по-голям град търси така наречените селски магазини,а ако може да си набавиш директно от първоизточника още по-добре.Не пий никакви добавки и като казвам никакви означава никакви може само аспирин за мускулната треска и то само в началото.Забрави всички вакуумирани храни,започни да четеш на всеки продукт съдържанието и гледай да е с нисък процент въглехидрати,аз лично предпочитам сирената на Тер-Тер,Булгареа,ориза на Dr.Oetker и сосовете на Dr.Oetker,пий много вода,чай зелен и най-вече зеленчуци печени или с малко зехтин пържени,сладко яж тъмен шоколад по-няколко блокчета и сладолед също по-малко.
Гаранция за сваляне на минимум 15 кг... за 2 месеца.
Отговори с цитат