Виж само едно мнение
  #593  
Стар 23rd July 2013, 07:59
малко ангелче малко ангелче не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте момичета.Отдавна чета форума,но едва сега си позволих да ви пиша и да ви поискам съвет.След дълго колебание,кой да е моя хирург се спрях на двама:док.Ильо Стоянов и док.Заякова.Висока съм към 158-48(44)кг.Исках голям естествен бюст,който да ми подхожда на тялото,но да не стои като 2 топки.Док.Стоянов се спря на анатомични макган стил 410MX с основа 13 см.Каза ми че основата ми е към 12.5 и това е най големият размер който може да ми сложи.От притеснение забравих да го питам какъв профил са,дали среден или висок...Док.Заякова ми препоръча 320куб.и с много настояване от моя страна склони за 370куб.анатомични макган с основа 12.5см.Това беше максимума,който мисля че ще ми сложи.В момента съм страшно раздвоена и колкото повече време минава,толкова ми става по притеснено.Трябва да се обадя да запазя час за операция...но се чудя при кого.Знам,че това е въпрос на вътрешно усещане,но ми се искаше да ме оперира Заякова но с размера предложен от Стоянов.Подгръдната ми е 72см...Незнам защо,но все си мисля че ако избера по малкият размер,ще съжалявам и после ще ми малеят.Но после се чудя дали 410 няма да ми дойдат множко.Стоянов ми каза,че след операцията ще нося пълна чашка на 75С,а с отоците ще съм 75D.Има ли някое момиче от вас с моя размер и 410 кубика.Извинявайте за дългият пост и грешките които вероятно съм допуснала при писането.Благодаря ви :*
Отговори с цитат