Виж само едно мнение
  #675  
Стар 21st January 2008, 20:16
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миле-на
здравейте на всички,отдавна не съм влизала в форума ,незнам дали си ме спомняте,аз съм момичето с гастралния балон. Е вече нямам балон и 20кг съм по малко.Но ако знаете какви проблеми имах с изваждането на балона ужас.ТРябваше да го извадим на 6месец,който се падаше декември.,от средата на ноември започнах да звъня на др.Енчев който все ми казваше "да милена ще ти звъна след час ,да се разберем",но и така не звънеше.На 14 янури след като му казах че трябва да пътувам в чъжбина ми заяви че трябва да отида до Гърция там да ми го извадят,но пътните си ги поемам аз.И понеже нямаше друг вариант тръгнах за гърция срещу 560лв.самолетен билет ,общо взето цялото пътуване ми излезе 1000лв.Но това не е всичко ,като кацнах в Атина ме чакаше линейка която ме закара до клиниката ,и там като започна едно висене аз разбирасе незнам гръцки,те не говорят англииски,пълно невидениенезнам кога ще ме вкарат в операциона,никой нищо не ми казва ,а уважаемия др Енчев не ми вдигаше телефона.МОмичета утре ще продължа с ужаса в гърция защото сега ме чака работа
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат