Виж само едно мнение
  #87  
Стар 21st November 2009, 07:25
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Цитирай:
Според мен не може да е по религиозни причини ,защото тя мечтае за нов бюст .Момичето ако иска може да каже само.
Това вече е писано в темата за Йорданов и аз преразказвам. Истината е, че изобщо не ме вълнува по какви причини съжалява за операцията, те са си нейни лични. За мен като участник точно в този форум е важно, че носът й е направен добре, следователно докторът е добър.
Цитирай:
Май ти искаш аз да спра да изказвам моето. Извинявай, че влязох във форума, за да изкажа мнение за пръв път от няколко месеца. От изказването ти някой ще си помисли, че не излизам оттук.
И както съм подчертавала и преди не смятам, че носа ми е направен перфектно, така че не виждам за каква ревностна защита ми говориш. Просто имам релистична представа за нещата.
Май репликата към тебе ти дойде не откъдето очакваше. Не съм адвокат на Теодора, самата аз не съм била съгласна с нея по много въпроси. Отговорих като човек, който е възложил надежди да си оправи сегашния нос! При доктор, който си разбира от работата и се намира в моя град! "Защо така? Нали беше супер доволна и само го хвалеше наляво-надясно твоя любим Йорданов?" Когато мина твоята операция съвсем нормално беше много ентусиазирана да си хвалиш доктора и има защо. Същото правят и хората, доволни от Йорданов. Не чакай всеки техен момент на колебание, за да изкараш Йорданов некадърен, защото освен Теодора ще разочароваш и всички хора, които възлагат надежди на него!

Това е форум и мога да си излагам мнението и без да ми бъде поискано!!!