Виж само едно мнение
  #146  
Стар 13th June 2011, 14:30
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Моята тренировка, със дисковете + коремни преси след това, е 45 минути. За моята структура това е достатъчно. За това време няма проблем от найлоните. вече ако оворим за часове, тогава да-найлона може и да навреди. След като родих имах корем, който се нуждаеше от стягане, също така наедрели бедра и дупе и точно този метод на спортуване ми върна фигурата от преди раждането. Но все пак, както вече казах аз спортувам от малка, което също е от значение. Също така и никога не съм имала наднормено тегло, само леки забележки от време на време и то след раждането.
За кръста си права да, мисля че хора, които имат наднормено тегло или както каза ти едната мускулатура е по развита от другата по -често страдат от такива неща. Просто помислих, че подчертаваш, че найлона е вреден за кръста.
Както и да е, аз просто споделих моя начин на тренировка. доволна съм от резултата и фигурата си придобити от нея, за това и споделям тук. Но всеки е различен организъм и с различна структура, просто трябва да открие правилната тренировка за него. Най-добре да се посъветва със специалист.
Отговори с цитат