Виж само едно мнение
  #19  
Стар 30th September 2013, 09:44
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Обезобразяващата беше при великия Енчев. Така ме подреди че още си нося огромния белег по средата на носа, пак да се благодаря че не останах съвсем без нос. След една година ходене по мъките се оперирах в Турция при Авшар. В момента имам страхотен нос единственото гадно нещо останало от Енчев е белега, но сега почти не се забелязва заради страхотната операция която ми направи турския доктор. Като имаш предвид че аз бях много зле освен с огромна рана външна при това този идиот ме беше оставил с голяма дупка отгоре на костта. Носа ми беше като безформена пихтия. Преди да отида в Турция ходих даже на консултация и при Ильо Стоянов но се отказах в последствие.Препоръчвам ти да се ориентираш към Турция, към който и да е доктор от тримата които се коментират в турската тема на форума няма да съжаляваш. И организацията по цялата операция не е кой знае колко сложна всичко става много лесно само да имаш парите, хората те поемат веднага нямаш никакви грижи и човек който да знае английски или турски. Аз организацията си я направих от България с 2 имейла предварително те ми отговориха веднага и ме поканиха на консултация. С мъжа ми не бяхме ходили до Истанбул и така си направихме три дневна екскурзия разгледахме и си свършихме и работата. Второто ми ходене вече беше за операцията бяхме с една приятелка която знае английски, прекарахме си страхотно една седмица на хотел в Истанбул. Аз се чувствах много добре още на следващия ден се разхождах с лонгетата на носа.
Отговори с цитат