Виж само едно мнение
  #7  
Стар 10th February 2011, 18:30
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
В чужбина да. Аз в БГ не бих се доверила на никого, специално за тази финна и деликатна зона, защото само няколко секунди повече да задържат киселината, или да объркат процента и става фал който няма оправия. Аз си правих 2 пъти, макар че и след първия ми се изчистиха бръчиците но останаха 2 малки и исках и тях да махна Но не действа за всички бръчки! Моите си бяха точно от повърхностно изсушаване от солариум. Ти си млада и ако си прекалила със соларюма и от това да имаш бръчици, лесно ще се махнат при кадърен специалист.
На мен ми излезе 2та пъти по 350 евро, само за около очите, с някаква по-специална киселина. Болеше много обаче.
А когато си правих пилинг с TCA на цялото лице ми излезе 300 евро.
Аз си правих хим пилинг преди години в Бг и бях много доволна. Момичето постоянно ми седеше над лицето с лупа. Съвсем леко се белих, не се зачервих много. Искам сега пак да го повторя, че имам даже по-голяма нужда, но ме е страх да се доверя на тукашните "специалисти". Аз дори избягвам да се подстригвам в ЮК, камо ли нещо по-така..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат