Виж само едно мнение
  #40  
Стар 20th June 2013, 15:06
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Tова което прочетох ме заболя доста и то история на непознат човек, не знам дали е нормално, но ми стана много гадно, просто усещам болката ти във всяка една дума !

Първо искам да ти кажа, че точно това, че споделяш с нас е най правилното нещо, което правиш в момента. Никога ама никога не трябва да затваряш тези чувства в себе си, това просто ще те смачка !

Трябва да се споделят такива неща на хора, които могат да те разберат, дори само споделянето ще ти помогне малко, но ако затвориш всички тези чувства в себе си, става много лошо.

За съжалени някои от нещата ги разбрах доста по рано, но не исках да го казвам директно, че вашата връзка е "еднопосочна" ако мога така да се изразя, тоест, ти много го обичаш и правиш всичко за него, но не виждам да получаваш същото и от него и тези неща, които спомена, че някой мъже наистина не могат да показват любовта си, но все пак обичат е вярна, но има едни граници в които това важи и всичко над това означава човек, който няма чувства към партньора си.

Понякога и на мен като мъж ми е трудно да ви разбера жените, колко силно може да обичате някой, който явно показва, че няма същите чувства към вас. Съжалявам но няма как да не го кажа, този човек не те заслужава, а ти пък заслужаваш да си щастлива, но и Мариса ти го каза, че живеем един живот и то толкова кратък, защо трябва да го пропиляваш, ако виждаш, че няма как да се промени нещо.

Не случайно казах, че това е вид изневяра и то си е точно така, сега може би и другите са го разбрали и какво съм имал в предвид.

Цитирай:
така или иначе няма на кого-всички се отчуждиха от мен от както съм с него


Картината ми става още по мрачна, явно този човек има не само студено сърце ами и нещо повече, щом и другите хора, които не живеят с него не им е допаднал много.

Това за съжаление е най най лошата комбинация, едно момиче което много силно обича и е готово на всякакви компромиси и търпи лошо отношение, понякога дори и много крайно и да се влюби в човек, който си позволява какви ли не неща и се държи по този начин. Съвсем на скоро тук във форума имаше такава история, доста страховита.

Точно такива жени, като теб дори търпят и физическо насили и невероятен тормоз, заради безумната си любов и доброта и не могат да кажат край, стига толкова !

Ще направиш голяма грешка, ако сега се затвориш, ако искаш пиши и на ЛС ако не искаш в темата, няма да те оставим сама. Това, че сме непознати въобще няма значение, хората трябва да се научат да си помагат !
Отговори с цитат