Виж само едно мнение
  #17  
Стар 24th January 2009, 23:08
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране Re: Имам нужда от съвет!

Цитирай:
Първоначално написано от anelee23
Здравейте,аз съм от Пловдив на 23 години-значи изчетох много мнения тук из форума и имам и аз един проблем или по-скоро въпрос.Обръщам се най-вече към всички онези които са си уголемявали бюста - откъде намирате пари? Знам че може би звучи малко странно но наистина ми е чудно..3000лв че и отгоре са си това! Отпускат ли нещо като кредити или всеки по различен начин се оправя?? Знам че сигурно ще кажете че всеки се оправя по различен начин но все пак някой да е чувал за някакви кредити или начин на теглене пари от банката с такава цел?? Много ще съм ви благодарна! Който каквото е чул-нека да пише защото искам да си направя такава операция но нямам парите в наличност
Намираме си мъж и му оставяме на него да мисли по проблема. За целта обаче не трябва да е първия срещанат пияндур. Трябва да си направиш списък на по класните заведения в Пловдив, там където ходят баровците, след което с някоя дружка под ръка ги наобикаляте периодично. Първоначалната инвестиция, вложена в това начинание (все пак в тези заведения сметките са солени), ще си я избиеш многократно.
Отговори с цитат