Тема: Косопад
Виж само едно мнение
  #55  
Стар 10th December 2008, 11:02
val4eto888 val4eto888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте на всички , нова съм тук , но и аз имах по едно време проблеми с косата .Та да споделя опит!
Преди около 4,5 години реших че съм дебела и започнах да си правя супер изтощителни диети .В следстеие на това косата ми започна да пада страшно много , направо на кичури.Ходих на лекар тя ми каза че е от стрес естествено И ми изписа ревалид пих го и найстина имаше ефект.Но проблема ми не се рещи , защото косата продължаваше да ми пада страшно много.Затова започнах да си правя прословутата бабина маска с тривитаминол , а преди нея мажех корените си с смес от чесън и лимонов сок , стоях си така около 20 минути и после се мацах с маската с тривитаминол .Ефекта повярвайте ми беше огромен дори и след първия път , косата ми просто спря да пада!!!
Сега това го правя един път на 2 или 3 седмици и косата ми е разкошна.Мека , лъскава , не се заплита и най-важното не пада.

Така че моя съвет е успоредно с предписаното лечение от лекар да си правиш и тези две маски .Найстина мирише ужасно особено чесъна , но ефекта е огромен !!!



Надявам се да съм била полезна.
Отговори с цитат