Виж само едно мнение
  #185  
Стар 3rd November 2009, 20:17
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kremamel
daliq, прекрасно е че се включи! Искам да те питам, дали се повлиява целулита при тази диета, че той също ми е проблем. Не искам просто да губя килограми! Искам да променя и начина по който изглежда кожата ми
Не не се появява , целулита става по незабележим , но не изчезва , като че ли просто минава под повърхността и , нали знаеш като не виждаш нещо не ти пречи ... моят доста се поскри , още първите 25 дни ефекта беше доста добър.
Вече съм позабравила точно вълненията , но хора плодовият ден ми минаваше като кошмар в началото .... но мисълта че остават шест часа до лещата ме караше да издържа...
Аз така отказах цигарите , като си казвах само днес не пуша , утре ако искам ще запаля.
Така издържах и тази диета , нняма да ядете сладко чак през март нали ... аслед два или три дни ... мислете го така и става много по лесно

Вяра с каквото мога и доколкото помня ще помагам , а като ви чета и на мен ми се ще да я мина , метаболизма ми се беше пооправил като се сетя доста добре
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат