Виж само едно мнение
  #37  
Стар 12th April 2011, 14:08
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Taneva а хахаха този последният с чая оооооооо не не веднага се сетих за един случай доста отдавна, излизах се с един адвокат - около 30 годишен, хахаах чак сега като се сетя и още ми е смешно. Отиваме на ресторант , ама ти казвам всичко ток и жица в ресторанта, луксозен , само менюто на мъжа има цени . Поръчваме си каквото си поръчваме и започваме със салатата , така не сметнах за нужно да ям окрасата на чинията и за това на въпроса на сервитьора , дали е свободна казах да . Но не моят човек го накара да му присипе морковчето и листото от салатка в неговата чиния , защото щял да ги яде като не искам аз. Направих се , че не съм видяла, докато не дойде основното , всичко добре докато моят човек не поиска люти чушки , сервитьора смотолеви нещо , но донесе , не можа да изяде три и двете си ги уви в салфетка за в къщи и си ги пъхна в сакото ))) Да не говорим че от лютото тръгна хрема и хаха сещате се кво последва.
За финал блъскаше като луд по чашата с кафето докато си разбъркваше захарта и накара хората да разместят половината маси за да си направим снимки. Никога, никога повече не искам да преживея това , голям срам брах!
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат