Виж само едно мнение
  #1423  
Стар 13th April 2011, 16:59
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Александър Виж мнението
Аз ще се вмъкна мъничко само ще кажа, че между аватара на Александра и снимката която е на момичето с бмв-то нямат нищо общо. Демек едната снимка е лъжлива, но не се наемам да казвам коя.
To oт километри се вижда ,че нямат нищо общо... и най-големият слепец ще го види...
Александра,не ме разбирай грешно,дали съм интригантка или не си е мой проблем. Въпроса е там,че е много жалко от твоя страна да качваш снимки на други момичета..и да се представяш за тях....грозно е,дори тая снимка си я качила и в друг сайт...Не искам да слагам подробности и да цитирам сайтове,номерата на бмв-то,които се виждат чудесно на оригиналната снимка и името на момичето,което дори не е българско.Пратила съм и покана във фейсбук,и като гледам не се казва Александра.... а и има още хиляди снимки,които са нейни+тази...Не ни мисли,тук че пасем трева,снимката е преправена дори малко,явно от самата теб.Качеството на оригиналната е съвсем по-добро.Но явно требваше малко да я замъглиш и да замажеш някое друго оче.

Не виждам смисъл.Гордей се с твоята красота,или копирай други , да.Но бъди себе си.Не се представяй за нещо,което не си.... Няма смисъл...

П.С Няма смисъл да разнищваме тука казус,кой какви снимки качил, и дали са негови.Всеки има глава на раменете си ,да прави каквото иска,а било това и да се представя за някого.
Просто мисълта ми е....че е грозно....че е селско...че е комплексарско някак си-спрямо теб и спрямо мацката от снимката,на която надали ще и бъде приятно....
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!

Последно редактирано от Taneva` : 13th April 2011 на 17:03
Отговори с цитат