Виж само едно мнение
  #41  
Стар 23rd May 2009, 21:32
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalyta
Съжелявам, че не си доволна от него и си решила да го плюеш навсякъде и след всяко положително мнение за него в този форум, но е крайно време да разбереш, че има и доволни хора от него и не са никак малко! Разбирам, че си претърпяла разочарование и съчувствам за това, защото всеки можеше да е на твое място и никой не е застрахован. Аз си го избрах за хирург, защото видях резултатите при няколко мои приятелки и колежки. Ходила съм и на конлсутации при други хирурзи, но това наклони везните в негова полза - аз виждах резултатите върху лицата им. Но ако мислиш, че в Лос Анджелис им правят по-добри носовете, лъжеш се. Я подлегни някои от звездите на какво приличат или колко хубави нослета имат, но пък не стоят добре на лицата на някои. А плащат с хиляди долари. Така че, момичета, да бъдем обективни - гаранция няма за никой и никъде. Колкото и да избираме, накрая все правим някакъв избор и както избора ни, така и резултатът от него е индивидуален! На всички, които са решили, че ще си правят тази операция пожелавам успех! Но искам да подчертая, че не налагам мнението си, а само го споделям, тъй както и вие споделяте вашите мнения!
Ами явно при него е въпрос на късмет да направи хубав нос ина4е не мога да разбера как професионалист с толкова сполу4ливи операции ще прави такива гафове!Ако се разровиш в форума ще видиш 4е доволните от него са само 2-3 докато недоволните много пове4е.Интересното е 4е гафовете му са едни и същи което ще ре4е 4е нещо му куца!
Отговори с цитат