Виж само едно мнение
  #4418  
Стар 4th November 2012, 14:53
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от semele Виж мнението
В Голяма Чуденка съм,мислих ,че знам точно какво искам,ама ....

Попринцип исках да ми изпилят само отгоре носа,от прав да стане с извивка,може да се каже ,че имам малка гърбичка,
Но док каза,че когато се изпили отгоре е хубаво и отстрани,за да не стане плосък отгоре....
Но моя нос не е широк....Не искам да стане прекалено малък и тънък като на Барби..
Освен това ноздрите ми сега са ок,но ако носът ми стане по фин,сигурно ще изглеждат големи ....

Как решавате какво точно да поискате ?
semele, това го казва, защото гърбицата оптически стеснява носа в горната част. Като се махне тя, ако само се отреже, то ще има растояние между костите, които преди това във върха на гърбичката са били една до друга. Ето нагледно: click. Затова се налага да се приберат една към друга където е била гърбицата, а самите ноздри не се пипат (освен ако не ти е казал, че и те имат нужда от стесняване). Аз бях същия случай - супер малка гърбичка, която е махната и е стеснил леко, но нагледно не се забелязва стесняване в ставнение с преди, само гърбицата я няма.

Иначе за решението, много игра с фотошоп или помощ от някой по-опитен с фотошопа. Аз се пробвах с тази програмка, по-лесна ми беше от фотошоп, защото има само 2-3 бутона, които правят всичко (има безплатна версия, която може да ползваш ограничено време, но ако оставиш комп влючен и не я затваряш може да я ползваш и повече), но накрая едно мило момиче от форума ми направи приемлив фотошоп. Между другото, Джамбазов не винаги се води по това, което му покажеш, но има много точно око и веднага вижда какво има да се коригира, за да се постигне пропорционалност - но приема и желания, примерно за лека извивка.