Виж само едно мнение
  #168  
Стар 27th March 2013, 22:32
warde warde не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 2
По подразбиране

По повод поста с тампоните. Не искам да бъда тълкувана погрешно. Споделих част от историята ми ( имаше и още, но от куртоазия мълча) заради безсилието си по онова време да накарам някой от отговорните да се погрижи за мен. Аз не успях да изискам да ми се обърне вниманието, което мисля, че заслужавах. Надявах се на поне едно: "Добре ли си?" от него, но не го получих и сега виня себе си.. ..Аз не съм месо, а след операцията се чувствах така и аз трябваше да реагирам много по-бурно. Надявам историята ми да мотивира тези, които ще се оперират за в бъдеще да съберат сили и да са по-взискателни към Джамбазов. Той е забравил, че пациентите са най-важните. Това ми е целта. ИЗИСКВАЙТЕ внимание, защото си плащате, защото това е негово ЗАДЪЛЖЕНИЕ и защото по това, което чета в последно време на всички опериращи се гледа само като поредния брой и сума, а не трябва да е така. Историята е за пример, че дори и нещо такова да се случи, той сам няма да се сети да го направи. Само вие имате силата да промените това.
Отговори с цитат