Виж само едно мнение
  #265  
Стар 27th January 2010, 13:35
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Мим, аз имам позната, която не ги е върнала вече 2 години и изглежда страхотно, а е по-възрастна даже от мен. Дънят се тия, дето не си спазват 3-та фаза и си връщат всички вредни навици в храненето.
Сега днес за менюто ми:
Закуска - 1 портокал
Обад - омлет от 4 яйца с подправки, голяаааама салата ряпа и моркови, чаша телешки бульон от кубче.
Вечеря - омлет от 3 яйца без жълтъците, пооооо-малка купа салата и бульон, какъвто хвана най-напред в шкафа.
Ако приритам между обед и вечеря (понеже с Дюкан не сме свикнали да стоим гладни) - ще изпия чаша бульон с разбити вътре няколко лъжици кис. мляко. Подходящ е пилешкият и зеленчуковият.
Щеше ми се за вечеря месце, но рових из нета да науча повече за диетата и разбрах, че наистина няма проблем да е различно, но е по-препоръчително да е едно и също.
Момичета, откривам смисъл във всяка подробност от диетата. Ще коментираме нататък. Но нищо случайно няма. Аз обичам да анализирам и подлагам на проверка всичко. Не че ми е ясно непременно, но виждам определени зависимости, съвпадения, аналогии. Затова засега ще се придържам по-буквално към програмата на диетата
Отговори с цитат